Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
Tüm sunucularimiz en üst seviyede veri güvenligi ve performans saglamak amaci ile gerçek sunucu üreten firmalarin ürünlerinden tercih edilmektedir. Standart olarak orijinal Intel marka sunucular kullanilir. Sunucularinizi trafik ve servis açisindan 7/24 izleyebilir, ihtiyaciniz oldugu zaman uzaktan erisim ile kendi basiniza kapatip açabilirsiniz. Tüm sistemler için aktif firewall korumamiz bulunmakta olup, kurallar sizden gelen taleplere göre tanimlanabilmektedir. Güvenli ve hizli sunucu barindirma platformumuz ihtiyaciniz olan islemci gücünü ve performansi size saglayacaktir.

Temel seviyede sistemlerden en üst düzeyde konfigürasyonda sunuculara kadar seçiminizi yapip, istediginiz zaman birinden digerine geçis talebinde bulunabilirsiniz.Genel Karşılaştırma Eklentiler SSS
Tüm sunucularımız en üst seviyede veri güvenligi ve performans saglamak amacı ile gerçek sunucu üreten firmalarin ürünlerinden tercih edilmektedir. Standart olarak orijinal Intel marka sunucular kullanılır. Sunucularınızı trafik ve servis açısından 7/24 izleyebilir, ihtiyacınız oldugu zaman uzaktan erişim ile kendi başınıza kapatıp açabilirsiniz. Tüm sistemler için aktif firewall korumamız bulunmakta olup, kurallar sizden gelen taleplere göre tanımlanabilmektedir. Güvenli ve hızlı sunucu barındırma platformumuz ihtiyaciniz olan işlemci gücünü ve performansı size saglayacaktır.

Temel seviyede sistemlerden en üst düzeyde konfigürasyonda sunuculara kadar seçiminizi yapıp, istediginiz zaman birinden digerine geçiş talebinde bulunabilirsiniz.
1996 - 2024 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama