Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek

En düşük konfigürasyonlarında dahi "İş Bitirebilen" , minimum donanım spesifikasyonları ile maksimum verimliliği sağlayan günümüzün mucize işletim sistemi Linux, birden fazla dağıtım tipi ile sanal sunucularımızda hizmetinizdedir. Dedike sistem gerektiren hosting ihtiyaçlarınız veya arkadaş gurubunuza hizmet verecek bir oyun sunucusu ya da sadece size hizmet verecek profesyonel bir eposta sunucusu, Sanal Sunucularımız üzerinde en uygun çalışma ortamlarını bulacaklardır. Yönetici-Admin hesabı erişimlerinin açık olduğu sistemlerimiz, kendi geliştireceğiniz uygulamalar veya özel ihtiyaçlar için sizin tarafınızdan istenilen şekilde programlanabilecektir. Sipariş vereceğiniz sunucular bir sonraki iş günü içinde aktif edilebilmektedir.
Eco VPS
Plus VPS
Extra VPS
Genel Karşılaştır SSS
Yüksek hareketlilik olacağını düşündüğünüz bir web siteniz var. Geleneksel hosting sistemleri sizin talebinize tam olarak karşılık veremiyor ya da admin kullanıcı haklarına ihtiyacınız var. Tamamen sıfırdan kurabileceğiniz, tüm ayarlarını isteğinize göre degiştirebileceğiniz aynı zaman da talebinizle, tümüyle bizim tarafımızdan hazırlanabilen, size özel Sanal Sunucunuz hemen hizmetinize verilecektir. En uygun sistem ozelliklerinden çok yüksek spesifikasyonlara kadar sunucu özelliklerimizi lütfen Ürün Karşılaştırma ekranlarımızdan inceleyiniz.

100 Gbyte aylık trafik ile başlayıp kapasitesi daha da artırılabilen sistemlerimiz, yüksek trafikli web sitelerinizi en özel web sunucu ayarları ile, sadece sizin talebinize uygun şekilde yaparak yayınlamanıza imkan verecektir. Bulunduğunuz sanal sunucu üzerinde sizden başka bir kullancı olmayacak, sadece size ait sabit ip uzerinden yayın yapma imkanınız olacaktır. Ayrıca bu sunucular SSL sertifikası kurulumu için ilk günden hazır ayarlı olup, hem e-posta hem de web hizmetlerinizde SSL güvenlik protokolünü kullanmanıza izin vermektedir.

Tüm sistemlerimiz 7x24 monitör edilmekte olup veri güvenliği açısından günlük olarak yedeklenmektedir. Her sistemimiz işletim sisteminden bağımsız tarayıcı tabanlı bir yönetim ekranı ile gelir. Bu ekran aracılığı ile işletim sistemine erişilemeyen durumlarda dahi sisteminizi uzaktan kapatıp açabilir, gerektiğinde kullanım istatistiklerinizi dakikalar seviyesinde inceleyebilirsiniz. Sisteminiz üzerinde çalışan servisleri sınıflandırıp, yönetim paneli üzerinden izlenmesini sağlayabilir, ulaşılamadığı anlarda e-posta ile uyarı bilgisi alabilirsiniz.
1996 - 2024 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama