Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek

İnternette güvenliğin tanımı SSL sertifikalarından geçer. En temel seviyeden en yüksek seviyeye kadar tarayıcı tabanlı güvenlik ihtiyaçlarınızı SSL sertifikalarımız ile karşılayabiliriz. Tüm bankaların sanal pos sistemleri ile uyumlu olan SSL Sertifikalarımız, sanal pos almanız ve e-ticaret'e başlamanız için bir ön koşuldur.

İnternet.gen.tr bu güvenliği sadece web sayfalarınız için değil, elektronik posta iletişiminiz içinde kullanmanızı sağlayarak güvenliği daha üst bir seviyeye taşımaktadır. SSL sertifikalarımız şirket içi elektronik posta gönderilerinizi maksimum güvenlikte sağlayabilmek için şifreleme amaçlı kullanılabilir.
Eco SSL
Web sitenizin ziyaretçileriniz tarafindan maksimum güvenlikte kullanılmasını sağlarsınız. 256 Bit seviyesine kadar güvenlik verilmektedir. En temel güvenlik ihtiyacınız olan, site kimliğinizin Sertifika otoriteleri tarafından dogrulandığı, mühür hizmeti ile birlikte gelmektedir. Mühür, Sitenizin adı ile kullanılır.

Power SSL
Sadece web sitenizin değil aynı zamanda Şirket adınızında sertifikaniz ile birlikte görülmesini istiyorsanız sizin için doğru seçim Power SSL olacaktır. Alan Adınızın yanı sıra, Alan Adının ve içerdiği içeriğin şirketinize ait olduğu, size ait resmi evrakların SSL onayınız verilmeden önce sertifika otoriteleri tarafından kontrol edilmesi ile birlikte onaylanacaktır.
Joker SSL
Web sitenizin ziyaretçileriniz tarafindan maksimum güvenlikte kullanılmasını sağlarsınız. 256 Bit seviyesine kadar güvenlik verilmektedir. En temel güvenlik ihtiyacınız olan, site kimliğinizin Sertifika otoriteleri tarafından dogrulandığı, mühür hizmeti ile birlikte gelmektedir. Mühür, Sitenizin adı ile kullanılır.

Ortak Özellikler
 256 Bit seviyesine kadar güvenlik
 Alan Adınızın güvenli olduğunun Sertifika otoritesi tarafından onayı
 Alan Adınıza ait tüm alt Alan Adlarının Sertifika otoritesi tarafından onayı Sadece Joker SSL için geçerlidir.
 Piyasadaki tüm tarayıcılar tarafından otomatik olarak algılama
 Anında satın alınabilir ve uygulanabilirlik
 Thawte Sertifika Otoritesi tarafından onaylı Güvenli Site Mühürü
 Birden fazla kez sertifika anahtarı yenileme imkanı
 Türkçe Alan Adları ile birebir uyumluluk
Genel Karşılaştırma SSS
İnternette güvenliğin tanımı SSL sertifikalarından geçer. Eco, Power ve Joker SSL ürünlerimiz size uygun tüm seviyelerde maksimum güvenliği sağlayacaktır. Böylece ziyaretçilerinize güven verecek ve onların müşterilere dönüşmesini sağlayacaksınız.

İnternet.gen.tr size bu güvenlik seviyesini e-postalarınız içinde kullanma imkanı sağlıyor. Kapalı bir ortamda, kurum içinde kalması gereken mesajlaşma talepleriniz için kesinlikle çözüm alabilirsiniz. Tüm yazışmalarınız şifrelenmiş bir şekilde sunucularımıza ulaşır ve oradan da yine SSL ile şifrelenerek kurum içi alıcısına gönderilir.
1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama